סגרתם טיסה? מה עם ביטוח נסיעות לאירופה בזול?

שתף:

תוכן עניינים

אתר גודיי עונה ומסביר; כיצד לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל & לחסוך בכיס? – קראו כאן.

אם אתם מחפשים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ולחסוך כמה שקלים טובים בתהליך, אתם למעשה מחפשים סוכנות ביטוח דיגיטלית. בין אם תבחרו לרכוש את הפוליסה באמצעות אתר גודיי או בפלטפורמות אחרות, חשוב לוודא כי בחרתם בסוכנות המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל בלבד. ככזאת, אתם תקבלו ממנה הרבה יותר מאשר מחיר טוב.

הנה כמה מהיתרונות של סוכנות דיגיטלית לביטוח נסיעות אונליין, מלבד המחיר:

1)      שירות: השירות שתקבלו יהיה צמוד ואישי בהתאם לצרכי
הנסיעה שלכם.

2)      טכנולוגיה: הטכנולוגיה תעמוד לצידכם באמצעות מגוון כלים,
טיפים והנחות אטרקטיביות של רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין.

3)      השוואת מחירים: lang="ar-sa" style="color:#000000;" xml:lang="ar-sa"> בצורה שקופה לגמרי, תוכלו
לערוך השוואת מחירים בין פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל באתר גודיי (GOODAY).

מהי סוכנות דיגיטלית לביטוח נסיעות לחו"ל אונליין?

סוכנות דיגיטלית מאפשרת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל אונליין, אך היא מציעה גם הרבה מעבה לזה. בפועל, סוכנות גודיי חושפת בפני הגולשים את ההצעות הכי אטרקטיביות בשוק. הסוכנות עושה זאת על ידי הצגה של 2 פרמטרים חשובים ברכישת ביטוח נסיעות אונליין:

        אותיות קטנות: סוכנות גודיי תחשוף בפניכם את כל אותן אותיות קטנות שלעיתים מתפספסות מן העין.

        הגבלות ביטוח: בחלק מחברות הביטוח ישנן הגבלות והחרגות, כך שמוטב להיחשף בפניהן טרם רכישת הפוליסה. זהו תפקידה של סוכנות דיגיטלית, לחשוף בפניכם את כל ההגבלות השונות בפוליסות.

טכנופובים? אתר גודיי מציע שירות טלפוני

אם אתם לא אוהבים להתעסק עם השוואות מחירים אונליין, דעו כי השוואת ביטוח נסיעות אונליין איננה האופציה היחידה. אתר גודיי מציע גם מערך שירות לקוחות טלפוני, שניתן להיעזר בו לכל מטרה בתהליך של איתור חברת ביטוח ופוליסות. זה עובד בשלבים הפשוטים הבאים:

מה צריך לעשות? שלב למציאת ביטוח נסיעות לחו"ל
מזינים את הפרטים פעם אחת בלבד, כולל מדינת היעד ופרטים נוספים הרלוונטיים לכם. למשל, פעילויות אתגריות ספציפיות שאתם יודעים שתעסקו בהן בחו"ל. מזינים את פרטי הנסיעה באתר גודיי
בזמן ההמתנה, מערכת גודיי מבצעת סריקה מקיפה של פוליסות ביטוח אשר יכולות להתאים לכם. ממתינים מספר דקות
בשלב הזה מקבלים 3 הצעות מחירים של פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, עורכים השוואת מחירים ביטוח נסיעות ויוצאים לדרך. מקבלים 3 הצעות מחירים
 
 
 

?לסיכום, כמה ₪ אפשר לחסוך על ביטוח נסיעות לחו"ל

בסופו של דבר, אפשר לחסוך לא מעט כסף באמצעות השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל. אם אתם טסים לחו"ל כמשפחה עם מספר ילדים, הביטוחים יכולים להגיע למאות ועד אלפי שקלים, ככה שההשוואה יכולה לחסוך לא מעט בכיס. בממוצע, אפשר לחסוך בין כ-15% – 35% על רכישת פוליסת הביטוח שלכם. לאחר שתערכו את ההשוואה הנחוצה, תבינו במדויק את רמת החיסכון בכיס. טוסו בשלום, וחזרו בבטחה!

רוצים להיות מעודכנים בדילים חמים ?

הירשמו עכשיו ותיהיו מעודכנים בדילים הכי חמים ברשת.

  פוסטים בנושא טיולים ניתן למצוא כאן

  ביטוח רפואי לחול

  במאמר דעה טעון מאוד זה, אנו מתעמקים בנושא השנוי במחלוקת לעתים קרובות של ביטוח רפואי לחולים. אנו בוחנים את היתרונות, החסרונות והדילמות האתיות הקשורות אליו.

  קרא עוד »

  מערכת החינוך של לאס וגאס

  צלול ללב מערכת החינוך של לאס וגאס, שם מתנגשים הזדמנויות נוצצות ומציאות עזה. סקירה מקיפה זו חושפת את המורכבויות של המערכת הדינמית והמקטבת הזו, ומאירה

  קרא עוד »

  לינקים מהירים